Netflix Film Önerileri 2021Netflix Film Önerileri 2021

Yasakların sıklıkla uygulandığı, yasak olmasa da dışarı çıkamadığımız bu günlerde Google’da sıklıkla şunu arattığınızı biliyoruz; Netflix film önerileri. Netflix gerçekten çok sayıda film sunan bir platform ancak bazen seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Tek tek bütün arşivi araştırmak ise oldukça zor. İşte bu sebeple Netflix film önerileri ile karşınızdayız.

Netflix Önerilen Filmler Listesinde İlk Sırayı Old Guard Alıyor

Old Guard Türkçe’ye ölümsüzlük olarak çevrilmiştir çünkü filmdeki karakterler ölümsüz. Normal filmlerde böyle karakterlerin kötü olmasını bekleyebilirsiniz ancak bu filmde başroller iyi amaçlara hizmet etmektedir. Ölümsüz olmalarına rağmen tabii ki bu ölümsüzlüklerinin de bir sonu geliyor. Peki bu ölümsüzlüğün sonu gelene kadar bizi neler beklemektedir?

Netflix Film Önerisi Yaparken Söylemeden Geçemedik; Roma

Netflixte yer alan en iyi filmler listesinde başı çeken bir film ile karşı karşıyasınız. Belki de birçoğunuz bu filmi izledi ancak hala izlemeyen binlerce insan olduğunu biliyoruz. Bu filmin yönetmeni son derece ünlü bir isim olan Alfonso Cuaron. Baş karakter Cleo’yu filmde hizmetçi olarak seyrediyoruz. Meksika’da yaşayan bu hizmetçinin hayatı anlatılırken 1970’lerde Meksika’nın ne durumda olduğunu da görmüş oluyoruz.

Netflix Sürükleyici Filmler

Netflix Sürükleyici Filmler Başlığına Çok Uygun: Bird Box

Etrafa asla çıplak gözle bakamadığınızı bir düşünün. Son yıllarda kıyamet senaryolarının yer aldığı film ve diziler son derece yaygınlaştı. İnsanlar olası kıyamet senaryolarını seyretmeyi son derece seviyor ve nefes almadan izliyorlar. Bird Box bir anne ve iki çocuğunun böyle bir senaryoda ne yaptığına odaklanan bir film.

İki çocuk etrafa bakmadan ne kadar devam edebilir? Sürekli gerilimin hat safhada olması, filmi soluk almadan tek seferde bitirmenizi sağlayacak. Bu korku dolu anlar sayesinde film Netflix Sürükleyici Filmler listesine girmeyi başarıyor.

Netflix film önerileri 2021

Netflix’te En Çok İzlenen Filmler: Cargo

Kıyamet senaryolarının oldukça yaygın olduğunu ve izleyiciler tarafından çok sevildiğini söylemiştik. Bu filmde ise kıyamete konu olan unsur zombiler. Gerilim seviyor iseniz tercih edebileceğiniz bu Netflix filminin başrolünde ise Martin Freeman yer alıyor. Martin Freeman müthiş oyunculuğu ile filmi zirveye taşımış diyebiliriz.

Bright: Will Smith ve Joel Edgerton Sizi Gerçekten Etkileyecek!

Yüzüklerin efendisi serisinden aşina olduğunuz orklarla bir arada yaşadığınızı düşünün. Film tam olarak buna odaklanıyor ve insanlarla orkların mücadelelerini konu ediniyor. Bu anlamda filmi hem fantastik hem de aksiyon olarak düşünebiliriz. Başrolleri ise birçoğumuz için vazgeçilmez oyuncular.

Netflix'te en çok izlenen filmler

Bilim Kurgu ve Korkuyu Bir Arada Sevenler İçin: Annihilation (Yok Oluş)

2018’de gösterime girmesine rağmen Netflix en çok izlenen filmler 2021 listesinde yerini hala koruyan bir film ile karşınızdayız. Bu film bir romana dayandırılıyor ve bu sebeple senaryosunun çok etkileyici olduğunu düşünüyoruz. Başrollerinde ise Natalie Portman, Oscar Isaac ve Tessa Thompson gibi iddialı isimler bulunmaktadır.

Filmde bugünlerde alışık olduğumuz karantina söz konusu ve birtakım görevliler bu karantina bölgesine gönderiliyor. Tabi ki bu bölgede her şey istenildiği gibi gitmiyor ve bunları korku ve bilim kurgu şeklinde seyrediyoruz.

netflix film önerisi

Netflix Film Önerileri 2021: “Army Of The Dead” Henüz Yayında Bile Değil!

Yılın en iyi zombi filmi olacağını tahmin ediyoruz çünkü daha çıkmadan film çok ses getirdi. Tam yayın tarihi belli olmadığı için uygulama üzerinden “Bana Hatırlat” seçeneğine tıklamanızı öneriyoruz. 2021 yılı içinde yayınlanacak olan bu film, Las Vegas’ta geçmektedir.

Aynı zamanda zombi salgını bir grup soyguncuyu son derece mutlu ediyor çünkü onlar Nevada’da bir soygun yapacaklar. Filmin türü ise korku ve aksiyon olarak tanımlanıyor ancak bazıları için gerilim filmi olarak adlandırılabileceğini tahmin ediyoruz.

Netflix’te En Çok İzlenen Türk Filmleri: Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?

9 Nisan’da gösterime sunulan bu film daha çok yeni ancak birçok insan tarafından izlendi bile. Film Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı tiyatro oyununu temel alarak oluşturulmuş. Filmdeki baş karakterimiz Gülseren, üstün zekalı bir kadın ve onun hayatını seyrediyoruz.

Netflix’te en çok izlenen filmler listesinde olmasının sebebi ise tahmin ediyoruz ki kadrosu. Kadroda Ecem Erkek, Engin Alkan ve Devrim Yakut gibi çok sevilen oyuncular yer almaktadır.

Netflix film önerileri listemizin sonuna geldik. İleride yapacağımız öneriler için Epifanist’in Film ve Dizi kategorisini takip etmeyi unutmayın. Dilerseniz diğer kategorilerimize de göz atabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+
reklam

Etiketler: , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 17 Mayıs 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Netflix Film Önerileri 2021 (1 Yorum)

error: İçerik korunmaktadır !!