Defi100 Kripto Platformunun Arkasındaki Kişiler Yatırımcı Fonlarında 32 Milyon Dolarlık Para Kaybetmiş OlabilirDefi100 Kripto Platformunun Arkasındaki Kişiler Yatırımcı Fonlarında 32 Milyon Dolarlık Para Kaybetmiş Olabilir

DeFi100.org web sitesinde çok şık olmayan bir mesaj yayınlandı. Mesajda yatırımcılara kandırıldıklarını ve “bu konuda [en ufak bir şey] yapamayacaklarını söylediler.

Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir finans protokolü olan kripto para birimi projesi DeFi100, onu yöneten insanların yatırımcıların parasını alıp kaçmasıyla bir aldatmaca gibi görünüyor.

  • Twitter’da 197.000’den fazla takipçisi olan isimsiz bir kripto analisti, 32 milyon dolara mal oldu. Bu rakamın nasıl elde edildiği belirsizdi.
  • Saatler önce, DeFi100.org web sitesini ziyaret edenleri çok şık olmayan bir mesaj karşıladı ve yatırımcılara kandırıldıklarını ve bu konuda [en ufak bir şey] yapamayacaklarını söyledi. Bu sayfa o zamandan beri kaldırılmış olsa da, işte bir ekran görüntüsü:

DeFİ100

  • Twitter beslemesinde veya başka bir platformda DeFi100‘den herkese açık bir yorum olmadığı göz önüne alındığında, sitenin saldırıya uğraması mümkün olsa da, etkinliğin sözde bir “kilim çekme” olması, her seferinde kötü bir iş olması daha olası ve daha sonra geliştiricilerin (genellikle küçük) bir projeyi terk edip yatırımcıların fonlarıyla başladıkları kripto endüstrisinde meydana gelir. “Asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmayın” sözünü pekiştirir.
  • DeFi100’ün yerel tokeni D100’ün fiyatı, son 24 saatte % 25 düşüşle 0,08 dolara geriledi.
Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+
reklam

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Defi100 Kripto Platformunun Arkasındaki Kişiler Yatırımcı Fonlarında 32 Milyon Dolarlık Para Kaybetmiş Olabilir (1 Yorum)

error: İçerik korunmaktadır !!