EXO Yeni Albüm 2021 Ne Zaman Çıkacak?EXO Yeni Albüm 2021 Ne Zaman Çıkacak?

EXO üyeleri askerde olduğu için uzun zamandır dinleyicilerine bir albüm yayınlamadı ancak bazı üyelerin askere gitmesinden önce çekilen EXO yeni albüm 2021 tarihi belli oldu mu? Yaklaşık 1,5 yıldır çıkış yapmayan EXO grubu “Don’t Fight The Feeling” albümü ile geri dönüş yapacak.

EXO Yeni Albüm 2021 Çıkış Tarihi

11 Mayısta EXO yeni albüm duyurusu yaptı ve treaser yayınladı. Peki albümde kimler yer alacak? Exo grup üyeleri eskiden 12 kişiden oluşuyordu ancak şuan yalnızca 9 kişiler. Exo üyeleri listesi ise şu şekilde;

  1. Sehun
  2. D.O (kyungsoo)
  3. Xiumin (minseok)
  4. Lay (yixing)
  5. Suho (junmyeon)
  6. Kai (jongin)
  7. Baekhyun
  8. Chanyeol
  9. Chen (jongdae)

Chen ve SuhoDon’t Fight The Feeling” albümünde yer almayacak çünkü şuan askerdeler. Chanyeol ve Baekhyun da askerde ancak EXO yeni albüm 2021 onlar gitmeden önce çekildi.

Albümü doğrulayan isimler ise şu şekilde; Chanyeol, Baekhyun, Kai, Sehun, ve Xiumin. Albümü bir spoiler videosu ile doğruladıklarını biliyoruz. EXO Yeni albüm 2021 tarihi ise 7 haziran olarak belirlendi!

Don’t Fight The Feeling Albümünden İlk Fotoğraflar!

EXO üyeleri çekilen fotoğrafları resmi Instagram hesabından yayınladı. EXO grup üyeleri uzay mekiği gibi bir araçta otururken video yayınladılar. Onun dışında ise yayınlanan fotoğraflar olay oldu! Don’t Fight The Feeling albümü Obsession albümünden neredeyse 1,5 sene sonra geldiği için büyük ses getirecek gibi duruyor.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+
reklam

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2021

Konu hakkında yorumunuzu yazın


error: İçerik korunmaktadır !!